Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA Sigorta'dan Dört Dörtlük Başarı

14.07.2015

AXA SİGORTA, Türkiye'nin en saygın iş ve ekonomi dergilerinden olan Capital'in yaptığı araştırmada bu yıl da "Türkiye'nin En Beğenilen Sigorta Şirketi" seçilerek aynı ödül üst üste 4.kez kazanmış odu.

Capital dergisinin gelenekselleşen "Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri" araştırmasının 2011 yılı sonuçları belli oldu. 500'ün üzerinde şirketten 1592 yöneticinin katılım gösterdiği anketle 2008 yılından itibaren 3 yıldır sigorta sektörü yöneticileri tarafından en beğenilen şirket seçilen AXA SİGORTA 4. kez aynı ödüle layık görüldü. Şirket stratejilerinde sürdürülebilirliğin önemine her zaman dikkat çeken şirketin bu başarısı, stratejileri ile uygulamalarının uyumunu ortaya koymaktadır.

2011 yılında "GFK Türkiye Araştırma Şirketi" tarafından yürütülen araştırma sonucuna göre AXA SİGORTA itibarı yüksek, dikkat çeken ve beğenilen şirketler arasındaki yerini "ürün ve hizmetlerinin kalitesi", "müşterilerin memnuniyeti" ve "şirketin güvenilirliği" gibi itibar yaratan kriterleri sağlamış olmasından dolayı almıştır.

AXA SİGORTA tarafından yapılan açıklamada "Şirketimizin her alandaki müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı, kaliteli hizmet anlayışımız ve güvenilir şirket olma misyonumuz nedeni ile bizi bu ödüle üst üste 4. kez layık gören yöneticilere, bizi tercih eden sigortalılarımıza ve yenilikçi sigorta anlayışımızı tüm Türkiye'ye ulaştıran acente ve çalışanlarımıza teşekkür ederiz" denildi.

AXA SİGORTA, 2011 yılında dünyanın önemli ekonomi dergilerinden World Finance tarafından da 2. kez "Türkiye'nin En İyi Sigorta Şirketi" ödülüne layık görülmüştü.