Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA Hayat ve Emeklilik'den Haberler - Sayfa 5

14.07.2015
AXA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Ererdi Van’ı Ziyaret Etti
AXA HOLDİNG Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Ererdi, acente ve sigortalılarının bizzat yanında olabilmek, onlara AXA SİGORTA’nın desteğini daha çok hissettirebilmek için Van ve Erciş’e ziyarette bulundu.
14.07.2015
AXA Sigorta'dan Dört Dörtlük Başarı
AXA SİGORTA, Türkiye'nin en saygın iş ve ekonomi dergilerinden olan Capital'in yaptığı araştırmada bu yıl da "Türkiye'nin En Beğenilen Sigorta Şirketi" seçilerek aynı ödül üst üste 4.kez kazanmış odu.
14.07.2015
AXA Dünya Başkanı Türk Dostu
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner başkanlığındaki heyetin Paris'teki en önemli duraklarından biri de sigorta devi AXA'nın CEO'su Henri de Castries'in ofisi oldu. Hisarcıklıoğlu, Castries'in Türk dostu bir işadamı olduğunun altını çizdi:
14.07.2015
BES Tüketici Haklarını Üst Seviyede Koruyor
AXA SİGORTA Başkan (Hayat ve Emeklilik) ve icra Kurulu Üyesi Olgun Küntay, Bireysel Emeklilik Sistemi'nin sağladığı şeffaflık, esneklik ve şirketler arasında geçiş serbestisi özelliğiyle, finansal ürünler arasında tüketici haklarını üst seviyede gözeten bir yaklaşım getirdiğini söyledi.
14.07.2015
Emeklilik Sisteminde Yeni Düzenlemeler
Bireysel emeklilik sisteminde, vergi matrahından indirim yolu ile kullanılan vergi avantajı uygulaması kaldırılarak, yerine “devlet katkısı” getirilmektedir.
14.07.2015
AXA Hayat ve Emeklilik Olağan Genel Kurul İlanı
AXA HAYAT VE EMEKLİLİK Olağan Genel Kurul İlanı için tıklayınız.