Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

İnsan Kaynakları

İK Politikamız

"Tercih edilen şirket olma" vizyonumuza katkıda bulunan ve sahip olduğu insan kaynağını sürekli geliştiren bir çalışma ortamı sunmaktır. Bu politikanın en temel öğesi, çalışanlarımızın memnuniyetini ve bağlılıklarını artırmaktır.

Bu hedefe ulaşmak için ilkelerimiz; güven duyulan, iletişime açık, adil ekonomik ve sosyal haklar veren, kariyer gelişimine ve öğrenmeye imkan sağlayan, çağdaş bir çalışma ortamı yaratmaktır.

Aynı şekilde çalışanlarımızdan ve AXA SİGORTA ailesine yeni katılacak çalışma arkadaşlarımızdan da temel değerlerimize uygun davranışlar bekleriz.

Yönetim Anlayışımız

AXA SİGORTA yönetim anlayışımız; çağdaş, modern ve açık iletişimi destekleyen bir yönetim modeli sergilemektir. Bu çerçevede Yöneticilerimizin;

• İletişime açık ve takım ruhu yaratan,
• Problem çözmede ve karar vermede etkin,
• Değişimi yönetmede ve izlemede başarılı,
• Liderlik sergileyen,
• Performans değerlendirmeye ve öğrenmeye önem veren,
• Hedef verme ve organize etmede yetkin,
• Müşteri odaklı olmasına önem vermekteyiz.

İş Başvurusu

AXA SİGORTA'nın çalışanlarımız, müşterilerimiz ve ortaklarımız için özenli, güvenilir ve ulaşılabilir olma yaklaşımı, işe alım politikamızın da temelini oluşturmaktadır. AXA SİGORTA'nın değerleri olan profesyonellik, sözünde durmak, gerçekçilik, takım ruhu ve yaratıcılık özellikleri, işe alım tercihlerinde önemlidir.

İşe alımlarda adayların işin gerektirdiği teknik bilgi ve yeterliliğe sahip olmalarının yanında AXA SİGORTA'nın temel yetkinliklerine ve gelişim vizyonuna da sahip olması beklenmektedir.

Bu ortak niteliklerin yanında iş tecrübesi, yabancı dil bilgisi ve teknolojiye yatkınlık aradığımız diğer özelliklerdir.

İşe alımlarda yapılan tüm başvurular incelenerek uygun bulunan adaylarla irtibata geçilmektedir.

Başvurularınızı kariyer.net adresindeki açık pozisyonlarımıza iletebilir; ya da özgeçmişinizi insankaynaklari@axasigorta.com.tr adresine iletebilirsiniz.

İş başvurusu yapmak için lütfen tıklayınız.

Görüşmeler

Tüm başvurular İnsan Kaynakları tarafından titizlikle değerlendirilir. Uygun bulunan adaylarla yüzyüze görüşmeler gerçekleştirilir. Görüşme esnasında gerekli görülmesi halinde çeşitli kişilik, genel yetenek, yabancı dil vb. envanterler uygulanmaktadır.