Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Euromoney'den AXA Sigorta'ya 2 Ödül Daha

14.07.2015

ORTA VE DOĞU AVRUPA'NIN EN İYİ SİGORTA ŞİRKETİ" ve "TÜRKİYE'NİN EN İYİ SİGORTA ŞİRKETİ" AXA SİGORTA

Dünyanın en prestijli ekonomi dergilerinden Euromoney ülkelerin ve bölgelerin en iyi sigorta şirketlerini açıkladı.

Euromoney araştırmasına göre, AXA SİGORTA "Türkiye'nin En İyi Sigorta Şirketi" seçilmesinin yanı sıra "Orta ve Doğu Avrupa'nın da En İyi Sigorta Şirketi" seçilerek başarısını Avrupa'da da kanıtladı.

Bu sene ikinci kez Türkiye'nin En İyi Sigorta Şirketi seçilen AXA SİGORTA'nın bir Türk şirketi olarak "Orta ve Doğu Avrupa'nın da En İyi Sigorta Şirketi" seçilmesi yaratılan iş modelinin uluslar arası platformlarda da başarısının bir göstergesidir.

AXA SİGORTA Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Cemal Ererdi yaptığı değerlendirmede "AXA SİGORTA olarak dünyanın en prestijli ekonomi dergilerinden Euromoney tarafından verilen "En İyi Sigorta Şirketi" ödülünü bu sene ikinci kez almamız sektördeki rakipsizliğimizin bir kanıtıdır. Ayrıca bu sene Türkiye sınırlarını da aşarak "Orta ve Doğu Avrupa'nın da En İyi Sigorta Şirketi" seçilmiş olmamız bir Türk şirketi olarak bizleri çok gururlandırdı. Bu başarıya katkısı olan tüm çalışanlarımıza ve acentelerimize çok teşekkür ederim" dedi.

Euromoney'in dünya ülkelerinde yaptırdığı araştırmaya çeşitli şirketlerden sigorta satınalması yapan ve karar verici pozisyonda bulunan yöneticiler katıldı. CFO'lar, risk müdürleri, hazine müdürleri ve başkan yardımcılarının yer aldığı araştırmada katılımcılar sigorta satın aldıkları şirketler hakkında değerlendirmede bulundular, satın alma nedenlerini açıkladılar ve en iyi şirketi seçtiler.