Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Emeklilik & Hayat

Birikime İlk Adım Emeklilik Planı

Katkı payı ödemeleri aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık dönemlerde yapılabilir.

Destek Emeklilik Planı

Düşük ödemelerle sisteme hemen dahil olmak ve uzun dönemde birikimlerinizi oluşturmak istiyorsanız Destek Emeklilik Planı'nı seçebilirsiniz. Böylece emeklilik döneminizde size destek olacak tasarruflarınızı birikime yönlendirmeye başlıyor olacaksınız.

Tam Emeklilik Planı

Toplu bir parayla emeklilik sistemine başlayıp birikimlerinin katlanarak artmasını isteyen katılımcılar için hazırlanmış planımızdır. Bu planı seçtiğinizde başlangıç giriş aidatını almadığımız gibi yönetim gideri kesintinizi de sıfırlama imkanı tanıyoruz.

Yıllık Hayat Sigortası

Yıllık Hayat Sigortası, beklenmedik risklere karşı sizin ve ailenizin yaşam standartlarının aynı koşullarla korunarak devam etmesini sağlayan bir sigorta ürünüdür.

Ferdi Kaza Sigortası

Dileriz sevdikleriniz ve siz sağlıklı bir yaşam sürersiniz. Ancak daha güvenli bir gelecek için, olabilecek bütün aksilikleri düşünerek hareket etmelisiniz. Beklenmedik bir kaza sonucu hayatınızın tehlikeye girmesi ya da kalıcı bir sakatlığa maruz kalmanız durumunda, sevdiklerinizin sıkıntılarını azaltmak ve geleceklerini garanti altına almak için çok özel bir güvenceye ihtiyacınız var.

Artı Emeklilik Planı

Emeklilik döneminde artı değer yaratmak mı istiyorsunuz? Artı Emeklilik Planı ile düşük kesintilerle artı değer yaratabilirsiniz.

Rahat Emeklilik Planı

Rahat bir emeklilik için geleceğinizi şimdiden BES'leyin. Sadece internet üzerinden satışa sunduğumuz Rahat Emeklilik Planı ile tanışın!

Uzun Süreli Hayat Sigortası

Sigorta süresi ve prim seçeneklerini istediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz. Ayrıca beklenmeyen durumlarda ödenecek teminat tutarını sabit veya azalan şekilde seçerek, ödeyeceğiniz prim miktarlarını bütçenize göre ayarlayabilirsiniz.

Çalışma hayatınız boyunca sizleri düzenli bir şekilde tasarruf yapmaya yönlendiren ve bu sayede oluşacak birikimle, sahip olduğunuz yaşam standartlarını emeklilik döneminizde de devam ettirmeyi amaçlayan bir sistemdir. Bireysel emeklilik sisteminin en büyük avantajlarından biri de katkı paylarınızın %25’ine karşılık gelen devlet katkısından yararlanabilmenizdir. Bireysel emeklilik hesaplaması yaparak size uygun emeklilik planını AXA Sigorta’da güvenle oluşturabilirsiniz. AXA Sigorta ile emeklilik planlarından birini seçebilirsiniz.